Clubagenda

April 2020
Competitie Senior Vrijdag -1-*** Afgelast ivm Corona ***
Vrijdag 10 18:00 - 23:00
Competitie Jeugd + Senior Zaterdag -2-*** Afgelast ivm Corona ***
Zaterdag 11 09:00 - 18:00
World tour rood en oranje*** Afgelast ivm Corona ***
Maandag 13 08:00 - 12:00
Competitie Jeugd + Senior Zondag -2- *** Afgelast ivm Corona ***
Maandag 13 09:00 - 18:00
Competitie Dames Dinsdag -2-*** Afgelast ivm Corona ***
Dinsdag 14 09:00 - 18:00
Competitie Dames Donderdag -2-*** Afgelast ivm Corona ***
Donderdag 16 09:00 - 18:00
Competitie Senior Vrijdag -2-*** Afgelast ivm Corona ***
Vrijdag 17 18:00 - 23:00
Competitie Jeugd + Senior Zaterdag -3-*** Afgelast ivm Corona ***
Zaterdag 18 09:00 - 20:00
Recreantencompetitie*** Afgelast ivm Corona ***
Zaterdag 18 19:45 - 23:00
World tour rood en oranje*** Afgelast ivm Corona ***
Zondag 19 08:00 - 12:00
Competitie Jeugd + Senior Zondag -3-*** Afgelast ivm Corona ***
Zondag 19 09:00 - 23:00
Competitie Dames Dinsdag -3-*** Afgelast ivm Corona ***
Dinsdag 21 09:00 - 18:00
Competitie Dames Donderdag -3-*** Afgelast ivm Corona ***
Donderdag 23 09:00 - 18:00
Competitie Senior Vrijdag -3-*** Afgelast ivm Corona ***
Vrijdag 24 18:00 - 23:00
Competitie Jeugd + Senior Zaterdag -4-*** Afgelast ivm Corona ***
Zaterdag 25 09:00 - 18:00
World tour rood en oranje inhalen*** Afgelast ivm Corona ***
Zondag 26 08:00 - 12:00
Competitie Jeugd + Senior Zondag -4-*** Afgelast ivm Corona ***
Zondag 26 09:00 - 18:00
Inhaaldag Competitie Dames Dinsdag*** Afgelast ivm Corona ***
Dinsdag 28 09:00 - 18:00
Inhaaldag Competitie Donderdag*** Afgelast ivm Corona ***
Donderdag 30 09:00 - 18:00
Mei 2020
Inhaaldag Competitie Senior Vrijdag*** Afgelast ivm Corona ***
Vrijdag 1 09:00 - 18:00
Inhaaldag Competitie Jeugd + Senior Zaterdag*** Afgelast ivm Corona ***
Zaterdag 2 09:00 - 18:00
World tour rood en oranje
Zondag 3 08:00 - 12:00
Inhaaldag Competitie Jeugd + Senior Zondag
Zondag 3 09:00 - 18:00
Competitie Dinsdag -4-
Dinsdag 5 09:00 - 23:00
Competitie Dames Donderdag -4-
Donderdag 7 09:00 - 18:00
Competitie Vrijdag Senior -4-
Vrijdag 8 19:00 - 23:00
Competitie Zaterdag Jeugd + Senior - 5-
Zaterdag 9 09:00 - 18:00
Recreantencompetitie
Zaterdag 9 19:45 - 23:00
Competitie Zondag Jeugd en Senior -5-
Zondag 10 09:00 - 20:00
Competitie Dames Dinsdag -5-
Dinsdag 12 09:00 - 18:00
Competitie Dames Donderdag -5-
Donderdag 14 09:00 - 18:00
Competitie Senior Vrijdag -5-
Vrijdag 15 18:00 - 23:00
Competitie Zaterdag Jeugd + Senior - 6-
Zaterdag 16 09:00 - 20:00
World tour rood en oranje
Zondag 17 08:00 - 12:00
Competitie Zondag Jeugd + Senior - 6-
Zondag 17 09:00 - 20:00
Competitie Dames Dinsdag -6-
Dinsdag 19 09:00 - 18:00
Inhaaldag Competitie Jeugd en Senioren
Donderdag 21 09:00 - 18:00
Competitie Senior Vrijdag -6-
Vrijdag 22 18:00 - 23:00
Competitie Zaterdag Jeugd + Senior -7-
Zaterdag 23 09:00 - 20:00
Recreantencompetitie
Zaterdag 23 19:45 - 23:00
World tour rood en oranje
Zondag 24 08:00 - 12:00
Competitie Zondag Jeugd + Senior -7-
Zondag 24 09:00 - 20:00
Competitie Dinsdag Senior - 7-
Dinsdag 26 09:00 - 17:00
Competitie Dames Donderdag -6-
Donderdag 28 09:00 - 18:00
Competitie Senior Vrijdag -7-
Vrijdag 29 18:00 - 23:00
Competitie Jeugd + Senior - Inhaaldag -
Zaterdag 30 09:00 - 23:00

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 36 532 2522

ATC-Buiten

Dwangmolenstraat 20
1333 GW Almere