Lijst van de Bestuursleden en alle Commissies

Het Bestuur van ATC-Buiten bestaat uit:
Mail Bestuur
 
Het dagelijks bestuur (met sterretjes) is te bereiken via:

Naam Functie Telefoon E-mail
Arjan de Gast Voorzitter *   Voorzitter
Roj ter Bogt ad-interim Voorzitter Technische Commissie   TC
Charlotte Dirks (vertrekkend voorzitter) Technische Commissie    
Vacature Voorzitter Barcommissie   Barcommissie
Roj ter Bogt ad-interim Jeugd Commissie   Jeugd Commissie
Janneke van Baalen Penningmeester *   Penningmeester
Karin Vink Secretaris *   Secretariaat
André van der Veen Voorzitter PMC   PMC Voorzitter
 
 
Barcommissie
De barcommissie is verantwoordelijk voor:
- Inkoop
- Voorraadbeheer
- Bestuursdiensten (openen en sluiten park/clubhuis)
- Bardienstadministratie
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Karin van Velthooven Voorzitter    
Ted Janssen Coördinator Barboek    
vacature      
Gerda Pingen Coördinator Keuken    
Karin van Velthooven Inkoop    
Janneke van Baalen Ondersteunend bar, keuken en kassasysteem    
 
PMC Commissie
De PMC Commissie houdt zich bezig met:
- Public Relations
- Marketing
- Communicatie
Hieronder vallen o.a. uitvoering van het sponsorbeleid, websitebeheer en perscontacten.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
André vd Veen Voorzitter    
Barbra Matton medewerkster    
Ilse Loodema medewerkster    
Ingrid Krowinkel medewerkster    
 
 
Technische Commissie
De Commissie Wedstrijdtennis is verantwoordelijk voor:
- Senioren clubkampioenschappen
- Senioren Voorjaarscompetitie
- De open toernooien
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Charlotte Dirks Voorzitter    
Raymond Donker      
Roj ter Bogt      
Lars Rodenburg      
Marcel Brouwer      
 
 
Jeugdcommissie
De jeugdcommissie is verantwoordelijk voor:
- Jeugdcompetitie
- Voorjaarstoernooi
- Sinterklaasfeest
- Oliebollentoernooi
- Clubkampioenschappen
- Andere Jeugdevenementen
De voorzitter van de Jeugdcommissie Janneke Verlaat heeft per januari tijdelijk haar taken neergelegd.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Vacature ad-interim Roj ter Bogt ad-interim Voorzitter    
Anastasia Kotsubailo commissielid    
Miranda Jansen commissielid    
Jennifer Helder commissielid    
Lucas Donice Nappi commissielid    
Lars Bieshaar commissielid    
  commissielid    
 
 
Beheercommissie
De beheercommissie is verantwoordelijk voor aanleg, herstel, en onderhoudwerkzaamheden van het park en clubgebouw.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Kees Stokvis Voorzitter    
Nico Bosch      
Louk de Bruin      
Theo Strobbe      
Bob Tijdeman      
Cor van Soest      
Wim Stals      
Frans Kleine Staarman      
Hennie van Gulden      
 
 
Open Toernooi Commissie
De Open Toernooi Commissie organiseert jaarlijks het Open Toernooi.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Lars Rodenburg Voorzitter    
Niek ten Broeke      
Bart Gielen      
Sander van Teijlingen      
Koen Voermans      
Jelger de Wit      
Sander Zijlmans      
 
 
Open Dubbeltoernooi Commissie
De Echtparentoernooi Commissie organiseert jaarlijks het Open Echtparentoernooi.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Daan van Gaalen      
André van der Veen      
André Eerbeek      
Vacature Voorzitter    
Vacature      
 
 
Open Jeugdtoerrnooi Commissie
De Open jeugdtoernooi commissie organiseert jaarlijks het Open Jeugdtoernooi.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Charlotte Dirks      
Sander van Teijlingen      
Walter Jansen      
       
       
 
 
Recreantencommissie 
De recreantencommissie is verantwoordelijk voor de recreantencompetitie.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Hans Pingen Voorzitter    
Trees de Jager      
Andries de Jager      
Gerda Pingen      
 
 
Wintercompetitie commissie
De wintercommissie organiseert ieder jaar de interne (recreanten) wintercompetitie voor senioren.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Bob Santifort      
Jeroen Pleijsier      
Roy ter Bogt      
Pelle Kil      
       
 
 
Seniorencommissie 
Seniorencommissie is verantwoordelijk voor de koffieochtenden.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Andries Everts Voorzitter    
Arie Verweij      
 
 
Groundsman
De groundsmen zijn verantwoordelijk voor het onderhoud van de banen, alsmede de hekken.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Ruud Brinkman      
 
Parkcommissie
De parkcommissie houdt zich bezig met de groenvoorzieningen op ons tennispark.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Carla Kleine Staarman Voorzitter    
Elly Haan commissielid    
Sylvia Martius commissielid    
Gerda Rijswijk commissielid    
 
 
Ledenadministratie
De ledenadministratie is verantwoordelijk voor:
- Aanmelden/afmelden KNLTB
- Innen contributie
- Financiële administratie contributie
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Irma Risch Ledenadministratie    
 
 
Tennistraining
Leguaanstraat 6
1338 HD Almere
06 - 506 70 340 (Marc)
06 - 533 63 248 (Jennifer)
 
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Marc van Haagen      
Jennifer Helder      
Alex Gompelman      
Gijs Buntsma      
 

Webmaster
Onderhoud de website en plaatst berichten.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
André Eerbeek    
 
 
Kascontrolecommissie
De kascontrolecommissie controleert ieder jaar de financiële administratie.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Cor Troost      
       
 
 
Sleuteldienst 
Verantwoordelijk voor het openen en sluiten van het clubhuis.
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Kees Stokvis      
Janneke van Baalen      
Monique Verschoor      
Jan Rijswijk      
Henk Nijlunsing      
Marianne van Hasselt      
Chantal Janssen      
Frans Kleine Staarman      
Ben van Eeuwijk      
Ferry de Vre      
Gerda Pingen      
Wolter Prins      
 
 
Evenementencommissie
Het organiseren van voornamelijk 1 daagse toernooien en 50+ toernooi
 
Naam Functie Telefoon E-mail
Gerda Pingen      
Hans Haan      

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 36 532 2522

ATC-Buiten

Dwangmolenstraat 20
1333 GW Almere